Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bakın sevgilisi kim, kimlerle sevgili oldu, en son sevgilisi kim

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, bakalım sevgilisi kim, kime aşık oldu, son sevgilisi kim?

2024 Survivor All Star yarışmasında kırmızı takımın en sevilen isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu merak konusu oldu. Aleyna Kalaycıoğlu kimdir? İşte Aleyna Kalaycıoğlu hakkında bilmek istedikleriniz…

1710771779 255 Survivor Aleyna Kalaycioglu bakin aslen nereli kac yasinda Aleyna Kalaycioglu.webp

Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

1998 yılında Bursa’da doğan Aleyna Kalaycıoğlu, anne ve babasının ayrılmasının ardından 10 yaşındayken Yalova’dan İstanbul’a taşındı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra ABD’de Uçak Mühendisliği okumaya başladı. Uzun yıllardır voleybol oynayan Aleyna, son üç yıldır plaj voleybolu okul takımında yer alıyor. 1.70 boyundadır.

Hayatta Kalan Kariyeri

Aleyna Kalaycıoğlu, 2021 yılındaki performansıyla Survivor yarışmasında tanındı. Aynı yıl sözlerini Oğuzhan Koç’un yazdığı ve yapımcılığını Berkay’ın üstlendiği ‘Ben Padelini Ödedim’ şarkısıyla müzik kariyerine başladı. 2021 ve 2024 yıllarında Survivor yarışmasına katılan Aleyna, 2024 Survivor All Star yarışmasında da yarışmaktadır.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun İlişkileri

Survivor öncesinde Yiğit Poyraz’la flört ettiği iddialarıyla gündeme gelen Aleyna Kalaycıoğlu’nun yarışma sonrasında Cengiz Ünder ve Sinan Akçıl ile ilişkileri olmuş ve bu ilişkiler magazin gündemine oturmuştu. Ayrıca bir dönem Galatasaray’da forma giyen Nicolo Zaniolo ile de adı anılmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun şu anda bir ilişkisi bulunmuyor. Survivor All Star 2024’teki performansıyla adından söz ettiren Kalaycıoğlu’nun sevgilisi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorum yapın