Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bakın aslen nereli, kaç yaşında? Aleyna Kalaycıoğlu Yunus Emre’yle ilişkisiyle gündemde

Bakın Survivor Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli, kaç yaşında?  Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre ile ilişkisiyle gündemde

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2024 yarışmacıları arasında en sevilen isimlerden biri. Peki Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

1710771779 255 Survivor Aleyna Kalaycioglu bakin aslen nereli kac yasinda Aleyna Kalaycioglu.webp

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor 2024 All Star’ın ilginç isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı ve kariyeri merak konusu olmaya devam ediyor. Kalaycıoğlu’nun aslen Bursalı Öyle olduğu biliniyor. 1998 yılında Kalaycıoğlu doğumlu, ailesiyle birlikte Yalova’da yaşadı, ardından annesi ve erkek kardeşiyle birlikte İstanbul’a taşındı.

Kalaycıoğlu, lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra dil eğitimi aldı ve ABD’de Uçak Mühendisliği okudu. Sporla olan ilişkisi de dikkat çekiyor. Yaklaşık 10 yıldır voleybol oynayan ve 3 yıldır da plaj voleybolu okul takımında yer alan Kalaycıoğlu, atletik kariyerine de önem veriyor.

Sosyal medyayı etkin kullanan Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabında 694 bin takipçisi bulunuyor. Bu da popülerliğini ve takip oranını gösteren önemli bir gösterge.

Kalaycıoğlu’nun Survivor’daki performansını da unutmamak gerekiyor. 2021 yılında yarıştığı Survivor programında başarılarıyla dikkat çeken Kalaycıoğlu, bu başarısını müzik kariyerine de yansıttı. Oğuzhan Koç’un sözlerini yazdığı, yapımcılığını Berkay’ın üstlendiği ‘Ben Padelini Ödedim’ şarkısıyla müzik dünyasına adım atan Kalaycıoğlu, 2024 Survivor All Star yarışmasında seyirci karşısına çıkmanın gururunu yaşıyor.

Yorum yapın