Survıvor (6 Şubat) Aleyna-Nagihan kavgası full izle! Dün Akşam Survıvor Nagihan Aleyna’yı dövdü mü? Acun Ilıcalı Nagihanı diskalifiye etti mi?

Survıvor (6 Şubat) Aleyna-Nagihan kavgası full izle! Dün Akşam Survıvor Nagihan Aleyna’yı dövdü mü? Acun Ilıcalı Nagihanı diskalifiye etti mi?

Bu haftanın 4. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda eleme seçildi. Fakat oylama sonunda oylar açılmadan önce Nagihan ve Aleyna arasında tartışma yükseldi. Nagihan ayağa kalkarak Aleyna’ya temasta bulunarak ittirdi. İki yarışmacı arasında hakaretlerin yükseldikten sonra Acun Ilıcalı Aleyna ve Nagihan’ı dışarıya çıkmasını sağladı. Gözyaşları içinde Aleyna “Kendini bir şey sanma Nagihan Karadere” demesiyle Acun Ilıcalı çok fazla sinirlendi ve sinirlerine hakim olamadı. Kimse Acun Ilıcalı’yı bu şekilde görmemişti.

ACUN ILICALI YAYINI YARIDA KESMEK ZORUNDA KALDI!

Yaşanan olaylardan sonra Nagihan’ın gülmesiyle iyice çileden çıkan Acun Ilıcalı “Sizin hakkınızda insanların konuşması yasak mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Her gün bir şey çıkarıyorsunuz ne istiyorsunuz siz. Kavga mı kaos mu?” diyerek oturduğu sandalyeyi duvara fırlattı. Ilıcalı konseyi yarıda keserek yarışmacılara gitmesini söyledi.

Bu olaylardan sonra Survivor’da 4. eleme adayı da açıklanmadı. Bu hafta boyunca Yaman, Ersin, Mustafa Kemal eleme adayı olarak belirlenmişti.

SURVİVOR NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

6 Şubat gecesi ada konseyi ardından yayına başlayan Survivor’da Nagihan’ın tek kaldığı fragmanda görülüyor. bugün yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı’nın Nagihan’a söylediği sözler diskalifiye sinyalleri veriyor. Ilıcalı Nagihan’a “Olmadı sinirlerine hakim olamadın. Çok güzel birliktelik yaşadık, yıllarca da çok güzel birlikteliğimiz oldu. Bunu hiç tadını kaçırmadan. Sen ne bekliyorsun her dakika olay çıkaracaksın. Biz de tamam mı diyeceğiz.” şeklinde konuştu. Survıvor Nagihan hakkında diskalifiye kararı açıklandığında haberimizde yer alacaktır.

Yorum yapın