Survivor 2023’ün ilk yarı finalistleri Yusuf ve Nefise oldu

Survivor 2023’ün büyük finali için yayınlanan TV8 ekranlarında geri sayım başladı. İstanbul’da yarı final doğrudan gelecek olan iki görevli dün akşam belli oldu.

NEFİSE VE YUSUF YARI FİNALDE

Dün akşam son parkur oyununda mücadele eden Nefise, Yusuf, Ertuğ ve Özgür İstanbul’a yarı finalist olarak gelebilmek için ter döktü. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından Nefise ve Yusuf İstanbul’daki yarı finale doğrudan gitme hakkı kazanarak ilk iki yarı finalist oldu. Yarışmanın ilk galibi Yusuf, kendisinden kuma atarak dakikalarca gözyaşı döktü. Ay zorlu parkurlarda mücadele eden ve şu an Survivor’da olan tek kadın yarışmacı Nefise ise kazandıktan sonra “Canım çok acıyor” diyenlerin gözyaşlarına hakim olamadı.

“SAÇ KIRAN OLDUM”

Oyunun ardından ada konseyinde konuşan Nefise, yaşadığı zor günlerden dolayı sıkıntıdan saç kıran olduğunu söyledi. Yusuf ise yarıştan sonra kazandığına inanmadığını ve yeniden yarışacağını sandığını söyledi.

Dominik’ten yapılan oğlu oylamada Ertuğ ve Özgür için SMS liderliğine çıktı. Yapılan oylamada daha az SMS’i alan oyuncular Survivor 2023’ü dördüncü olarak bitirecek.

Ecem Altan

Survivor 2023 Magazin Haberleri

Yorum yapın