Survivor 2023’te sona gelindi! Nefise ve Özgür finale adını yazdırdı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü nefes kesen Survivor 2023‘te büyük finale gelindi. Aylarca süren mücadelenin ardından bir önceki gün oynanan parkur mücadelesinde rakiplerini geride bırakan Nefise ve Yusuf, ilk finalist adayları olarak Dominik Cumhuriyet’inden Türkiye’ye geldi.

ERTUĞ HAYALLERİNE VEDA ETTİ

Özgür ve Ertuğ arasında ise halk eğitimi yapıldı. 2023 Survivor’da pazar akşamı gerçekleşti son oyunla eleme adayı olan Özgür ve Ertuğ arasından bir isim finale saatler kala şampiyonluğa veda etti. Ilıcalı, oylama sonucu Survivor 2023 finali veda eden isim olarak Ertuğ’u açıkladı. Böylece 2’li final koltuğunda oturacak oyuncuların belirlemek için Nefise, Özgür ve Yusuf, üçlü SMS eğilimlerine çıktı.

Survivor 2023'te sona gelindi!  Nefise ve Özgür final adını yazdırdı

NEFİSE VE ÖZGÜR FİNALDE

İstanbul’da yapılan yarı finalde yapılan yeni SMS rehberliği ise Yusuf, Nefise ve Özgür arasında yapıldı. Gecenin sonunda Survivor 2023’ün finalistlerini indirme Acun Ilıcalı, sıralama olmadan final koltuğuna oturan isimlerden Özgür ve Nefise olduğunu açıkladı. Yusuf ise final saatler kala Survivor 2023’ü 3. olarak tamamlamış oldu.

Survivor 2023'te sona gelindi!  Nefise ve Özgür final adını yazdırdı

Survivor 2023'te sona gelindi!  Nefise ve Özgür final adını yazdırdı

Ecem Altan

Survivor 2023 Acun Ilıcalı Magazin Haberleri

Yorum yapın