Survivor 2023’te 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yaptığı Survivor 2023, temas partisinden sonra “Arkadaşına Sorduk” oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı farklı sorular sorulup arkadaşlarından cevaplar alındı.

Kendilerine yöneltilenlere yöneltilen arkadaşlarının yanıtı, katılımcılara sayı kazandırıldı. Oyunda danışanlara ve arkadaşlarına sık sık dokunma Acun Ilıcalı, Nefise’nin arkadaşına seslenerek “Siz galiba ikiniz iyi anlaşıp başkalarıyla kavga etmek istiyoruz” dedi. 1 milyon TL’lik ödül kazanmak için kıyasıya mücadele eden katılımcıların, arkadaşlarından aldıkları cevaplara verdikleri tepkiler de izleyicilerin yanlışlarını güldürdü.

Eğlenceli karakteriyle sevilen Yusuf, ketçap-mayonez sorunda yanlış cevap veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” dedi, oyuncular gülmekten kendini alamadı. Dün akşamki büyük olan 1 milyon TL, ödül kıyaslamasına geçen yarışın sonunda mavi takım oldu. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında bölüşecekler. Yeni rakip takımlara göre oyunu kazanan gönüllüler oldu. Gönüllüler takımda ise Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper bulunuyor.

Survivor’da bu akşam çok konuşulan ikili Merve ve geçmiş dönem Survivor’ın yıldızları olan Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna ve Merve, sorulan soruların tümüne doğru yanıt verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili için “Gecenin rakibi şampiyonu. Maşallah hiç yangın çıkmadı” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az doğru cevap veren ikili oldular. 11 sorudan yalnızca 4 tanesini doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

Ecem Altan

Acun Ilıcalı Magazin Haberleri

Yorum yapın