Survivor 2023’e veda eden yarışmacı Çağla oldu

TV8 ekranlarının büyük bir heyecanla izlenen yarışması Survivor 2023, dün akşam eleme bölümüyle ekranı geldi. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen yarışmada Aziz, Asena, Çağla, Fatih ve Elanur arasında eleme heyecanı yaşandı.

“BENİM HİKAYEMİN BURADA DEĞİL, TÜRKİYE’DE DEVAM ETMESİ GEREKİYOR”

Nefes kesen anların yaşadığı Survivor 2023’te öncesinden en düşük SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim ünlüler takımlarından Çağla oldu. Survivor Adasına veda eden Çağla, veda konuşmasında “Gerçekten ne diyeceğimi ne Geleceğimi Bilmiyorum. Üzgünüm, bu şekilde olduğu için. Yani benim için her şey yeni başlamıştı. Hafta başında öyle hissediyordum. Ama var bunda da bir hayır diyorum. Çünkü çok ciddi bir şey atlattım .Demek ki benim Türkiye gitmem, ailemin yanında olmam gerekiyormuş.Kimse kırgın dargın değilim.Canları sağ olsun.Benim hikayemin burada değil Türkiye’de devam etmesi gerekiyor” kullanması kullanıldı.

Survivor 2023'e veda eden yarışmacı Çağla oldu

GÖNÜLLÜLER ÖDÜL OYUNUNU KAZANDI

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde bir de ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki takım sosisli sandviçi kazanmak için mücadele etti. Kadınlar yarışının galibi ünlüler, erkeklerin oyununun galibi da gönüllüler oldu.En iyiler turuna kalan oyunu 3-1’lik skorla gönüllüler kazandı.

Survivor 2023'e veda eden yarışmacı Çağla oldu

Ecem Altan

Magazin Haberleri

Yorum yapın