Survivor 2023 kadrosu isimleri: Survivor 2023 ünlüler kadrosu! Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor yeni sezon kadrosu!

Survivor 2023 kadro isimleri! Survivor 2023 ünlüler takımı kimler var? TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor’da 2023 kadrosu belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı Survivor ünlüler kadrosunun ilk yarışmasını açıkladı. Peki, Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor 2023 kadro isimleri ne? İşte Survivor 2023 ünlüler kadrosu! Survivor yeni sezon kadrosu haberlerimizde…

Survivor 2023’ün ilk oyuncuları başarılı şarkıcı Berdan Mardini oldu. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Acun Ilıcalı, “Başarılar tebrikler” ifadesini kullandı. Berdan Mardini’nin ünlüler takımında yer alması bekleniyor.

Instagram hesabından Survivor 2023’ün ilk yardımcısını duyuran Acun Ilıcalı, “Survivor 2023 sezonu ilk yardımcımız Berdan Mardini oldu. Ilıcalı’nın paylaşımını kendi hesabından yayınlayan Berdan Mardini ise “Hepimiz için hayırlı olsun. Bakalım beni neler bekliyor” dedi.

Survivor 2023 kadro isimleri: Survivor 2023 ünlüler kadrosu!  Survivor 2023 kadrosunda kimler var?  Survivor yeni sezon kadrosu!

44 yaşındaki Berdan Mardini, uzun süredir düzenli spor yaparak sağlıklı besleniyordu. Instagram hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı, o anları da sık sık hayranlarının beğenisine sunuyordu. Ünlü şarkıcının Survivor’a gideceğini öğrenen sosyal medya kullanıcıları, “Bu kadar sık ​​spor yapmanın nedeni belli oldu” yorumunu yaptı.

Survivor 2023 kadro isimleri: Survivor 2023 ünlüler kadrosu!  Survivor 2023 kadrosunda kimler var?  Survivor yeni sezon kadrosu!

Survivor 2023 kadro isimleri: Survivor 2023 ünlüler kadrosu!  Survivor 2023 kadrosunda kimler var?  Survivor yeni sezon kadrosu!

Berdan Mardini 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Mardini, abasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde başardı. Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır’da ilkokul ilkokul eğitimine Isparta’nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi hedefledikleri ilgilendi, ses yarışmasına katıldı. Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar’da Süleyman Nazif Lisesi’nde sürdürdü. Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının başlattığı tekstil atölyesinde çalıştı.

Burada 2 yıllık boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmanın ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik evleri adım atmış oldu. 90’lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan

Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Berdan Mardini’ye esas bilgileri kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkıdır.

2010 yılında Fatoş Mardini ile dünya evine giren Berdan Mardini’nin bu evlilikten “Marin” adını verdikleri bir çocukları dünyaya getirdi. Ünlü sanatçı müzikal orkestranın yanında bir dönem TRT 6 kanalında program yapmıştır.

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın