Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu? Survivor 2023 ne zaman başlayacak?

TV8’de ekrandan gelen ve yüksek reytingleriyle konuşulan Survivor yarışmasının yeni sezonda ne zaman oturduğu ve kadrosunda kimlerin olacağı tarafından merak ediliyor. Programın Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği programdan ilk tanıtımı yayınlandı. Peki Survivor 2023 ne zaman başlayacak? Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu? Survivor 2023 yeni sezon formatı nasıl olacak? Detaylar haberimizde…

Survivor’ın 2023 yılındaki yeni yolculuğunda yarışacak ilk isim Berdan Mardini oldu. Son yaptığı paylaşımlarla kayıtların yanında söz ettiren Berdan Mardini’nin bir sevgilisi Survivor’a hazırlandığı ortaya çıktı.

Survivor’da oyuncular ve yeni sezonun başlangıç ​​tarihi merak ediliyor. Sunuculuğunu Murat Ceylan’ın üstlendiği Survivor yarışmasında yeni sezonda All Star-Fenomenler formatıyla yayınlanacak iddialar arasında yer aldı. Ancak söz konusu iddialar hakkında henüz TV8 ve Acun Ilıcalı resmi bir açıklama yapamadı.

Acun Ilıcalı’nın yeni sezon başvuruları ile ilgili olacağı sonucuna “Survivor 2023’e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! yüzmem, çok koşmam demeyin, belki de pratik zekanız boyut oyunları kazandıracak.

survivorallstar2022.com / Alp Eren Kahraman – Gündem

Survivor 2023 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın