Survivor 2023… 1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR!

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yaptığı Survivor 2023, temas partisinden sonra “Arkadaşına Sorduk” oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı farklı sorular sorulup arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR

Kendilerine yöneltilenlere yöneltilen arkadaşlarının yanıtı, katılımcılara sayı kazandırıldı.

Oyunda danışanlara ve arkadaşlarına sık sık dokunma Acun Ilıcalı, Nefise’nin arkadaşına seslenerek “Siz galiba ikiniz iyi anlaşıp başkalarıyla kavga etmek istiyoruz” dedi. 1 milyon TL’lik ödül kazanmak için kıyasıya mücadele eden katılımcıların, arkadaşlarından aldıkları cevaplara verdikleri tepkiler de izleyicilerin yanlışlarını güldürdü.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük şampiyonluk kazanan takım belli oldu

Eğlenceli karakteriyle sevilen Yusuf, ketçap-mayonez sorunda yanlış cevap veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” dedi, oyuncular gülmekten kendini alamadı.

Dün akşamki büyük olan 1 milyon TL, ödül kıyaslamasına geçen yarışın sonunda mavi takım oldu. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında bölüşecekler.

Yeni rakip takımlara göre oyunu kazanan Mavi Takımr oldu. Mavi takımda ise Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper bulunuyor.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük şampiyonluk kazanan takım belli oldu

Survivor’da bu akşam çok konuşulan ikili Merve ve geçmiş dönem Survivor’ın yıldızları olan Aleyna Çalışkan oldu.

Aleyna ve Merve, sorulan soruların tümüne doğru yanıt verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili için “Gecenin dostluğunun şampiyonu.

Maşallah hiç yangın çıktılar” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az doğru cevap veren ikili oldular. 11 sorudan yalnızca 4 tanesini doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük şampiyonluk kazanan takım belli oldu

Survivor 2023 Acun Ilıcalı Magazin Haberleri

Yorum yapın