Survivor 1. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takımdan? 2 Haziran Cuma 2023 Survivor dokunulmazlık oyununu ödülü ne, hangi isim kazandı?

Survivor 2023, 15 Ocak 2023 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlayan televizyon yarışma programı. Bugün hafta 1. birinci bireysel dokunulmazlığı oynanıyor. Peki, Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Dokunulmazlık şampiyonluğu kazanan takım ve kişi hangisi oldu? Survivor dokunulmazlık ödülü nedir? 2 Haziran yemek ödülü ne oldu? Eleme potasında kimler var? Survivor yeni hayatında dokunulmazlığı hangi isim aldı? Dokunulmaz olan isim kimin adını söyledi? Dokunulmaz hangi ismi not eder? İşte detaylar…

  • – Cansu
  • – Nefise
  • – Yusuf
  • – Ertuğ
  • – Özgür
  • – Osman Can

Kullanıcı sıralama oyunu oynanacak. Ardından en iyi süreyi yapanlar en kötü süreyi yapanlarla eşleşecek. Toplam 6 görevli olduğu için en iyi süreyi yapan 2 kişi doğrudan yarı finale çıkacak. Son 4 sahibi 3. ile 6. ve 4. ile 5. eşleşecek. Çeyrek final ve yarı finalde 4 olan kazanan ve finalde ise 5 olan dokunulmazlığın sahibi olacak.

Survivor 1. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takımdan?  2 Haziran Cuma 2023 Survivor dokunulmazlık oyunu ne, hangi isim kazandı?

Osman Can sıralama turlarında 1:09 yaptı.

Çeyrek final eşleşmeleri şöyle:

Yarı final çıkan isimler:

NİHAİ : –

Dokunmazlığı Kazanan İsim : –

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim dokunulmazlığın sahibi olacak ve kendini koruma altına alacak.

Mustafa Şirin

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın