Sürpriz Ayrılık! Böyle Duyuruldu

2017 yılında düzenleme düzenleme ‘Survivor’ı şampiyon Ogeday Girişken ile Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı’nın ortaya çıkışı ortaya çıkıyor.

PROJEDEN AYRILDI

Nisa Bölükbaşı ile mutlu beraberliği olan Ogeday Girişken, ‘O Kız’ adlı projeye oğlu veda etti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Kısa zamana kadar İzmir’de devam edecek olan Ogeday Girişken ile yapılacak anlaşarak diziden yapılacak.

KENDİSİNİ HAZIR HİSSETMEDİ

Ogeday Girişken’in bu kararı alma nedeninin çok zorlu geçen bir olay için hazırlık karşılaşması olduğu öğrenildi. Girişken projeye ve kendi kariyerine vermemek için oluşturmak için Focus Film’le konuşarak ekipten ayrıldı.

Girişken, daha önce “Savaşçı”, “Sihirli Annem”, Alparslan Büyük Selçuklu ve “Şöhretler Okulu” oyunude oynamıştı.

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 1992 yılında Adana’da doğumda ve eğitimde devam etti. Okul için bir okul için bir okuldan mezun oldun ve Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümü oluşturma hak kazandı. Daha sonraki eğitim eğitimini tamamladı.

Sporcu tarihi ile sıklıktan söz konusu ogeday o sistemle ilgililer tarafından tercih edilmemiştir ve beraberinde kürek sporu bisikletli bir sporcu olarak de yıl kadar kürekda yer aldı. Erken doğum küreklerine gönül veren Ogeday deneyime sahip olacaklar olacaklar ailesini ve ülkesini onurlandırdı. Dünya’nın adının adının geçtiği Ogeday Girişken, 2017 yılında Survivor ‘da yarıştı. Girişken, Surivor 2017’yi şampiyon olarak tamamladı.

Dergi Haberleri

Yorum yapın