Sunuculuğunu yaptığı ‘Türkiye Tek Yürek’ yardım kampanyasına 5 milyon TL bağış yapan Acun Ilıcalı, afet bölgesinde MasterChef Türkiye ekibinin yemek dağıttığı alanı ziyaret ederek, depremzedelere moral verdi. “HER ŞEYİMİZLE İLGİLENDİ” Şef Mehmet Yalçınkaya, o anları takipçileriyle paylaşarak, “Deprem bölgesinde olduğumuz sürece Acun Ilıcalı her şeyimizle ilgilendi. Bugün de ziyaretimize geldi” ifadelerini kullandı. Yalçınkaya’nın paylaşımında; depremzedelere yemek yapan ekipte bulunan MasterChef Türkiye eski yarışmacılardan Şeyma Müjdeci, Burak Kaya, Tahsin Küçük, Serhat Doğaramacı ve Sergen Özen de yer aldı.

Sunuculuğunu yaptığı ‘Türkiye Tek Yürek’ yardım kampanyasına 5 milyon TL bağışlayan Acun Ilıcalıafet bölgesinde MasterChef Türkiye ekibinin yemek dağıttığı alanı ziyaret ederek, depremzedelere moral verdi.

“HER ŞEYİMİZLE İLGİLENDİ”

Şef Mehmet Yalçınkaya, o anları ile paylaşarak, “Deprem bölgesinde bulunduğumuz süre boyunca Acun Ilıcalı her şeyimizle ilgilendi. Bugün de ziyaretimize geldi” ifadesini kullandı.

Yalçınkaya’nın paylaşımında; depremzedelere yemek yapan ekipte bulunan MasterChef Türkiye eski yardımcılarından Şeyma Müjdeci, Burak Kaya, Tahsin Küçük, Serhat Doğaramacı ve Sergen Özen de yer aldı.

Yorum yapın