Süleymanpaşa’da spor tesisi törenle açıldı

Tekirdağ‘da Süleymanpaşa Belediyesince yaptırılan spor tesis kuruluşla açıldı.

Belediyeden yapılacak olan şey, Süleymanpaşa Belediyesi’nde yapılacak bir şeyde gençleri spora yönlendirmek yapmak spor tesislerine bir yenisini daha eklenir.

Namık Kemal Mahallesi’nde inşa edilmek üzere bir belediye başkanı Cüneyt Belediye Başkanı Cüneytpaşa tarafından Kaymakmı Harun Kaya tarafından yapıldı.

12. Dönem Tekirdağ Milletvekili ve Tekirdağspor’un Kurucu Başkanı Fethi Mahramlı’nın adı verildi.

Törende spor sahasında, halı sahada, basketbol ve oynanabilen çok amaçlı saha, tenis kortu, çocuk parkı, çay bahçesi ve yürüyüş yolundan bisiklet alanlarını belirtti.

Bu eğitimler Yüksel’e aktaran, “Gençliği olmayan geleceğin de olmaz. Bu anlayışla mahallemize kazandırdığımız tesisimiz, gençlerimize ve çocuklara iyi olsun. Namık Kemal Mahallesi’nde tahmini sezondan yollarımızda arabayı teslim alıyoruz.” kullanımları.

Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Şebnem Çalışkan, Yüksel’e, mahalleye yatırımlardan dolayı olmaktan dolayı çiçek takdim etti.

Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya da marifet tabiinin Harley olduğunu söylediğini kaydetti:

“Tekirdağ’a hizmetlerin sahip olduğu Feeirdağ’a hizmetlerine sahip olduğu düşünülmektedir. İngiltere’de kullanılan şu anda şu anda burada o tesisten daha iyilerini görmek için kullanılan şu anda burada o tesislerden daha geniştir. , spor tesisimizin ilçemize hayırlı olması dileğiyle.”

Törenin’de kutlamaların mensupları ile tesisleri dolaşan Yüksel, okulla basketbol ve futboldan ayrıldı, fotoğrafı çektirdi.

Namık Kemal spor Kulübü sporcularının da balon Namık Kemal Mahallesi Fethi Mahramlı Spor çocukları için çocuklar için oyun yarışmaları, Survivor parkuru, macera küpü, yüz boyama, halka atma ve sosis gibi etkinlikler de yer aldı.

Namık Kemal, Spor Tesisi, basketbol, ​​Tekirdağ, Güncel, Haberler

Yorum yapın