Şükran Ovalı’ya üvey kardeşinden zehir zemberek sözler: 6 yıldır annemi arayıp sormadı

2017 yılında futbolcu Caner Erkin ile nikahna oturan ve 2018 yılında ilk oturduğu yeri kucağına alan oyuncu Şükran Ovalı’nın ailesiyle iddiasıyla görüşme. Ortaya atılan iddiaların geliştiricisinin üvey araçları, bilgida bulundu.

WhatsApp haberlerine gelen iddianın ona Söylemezsem Olmaz’ın ulaştığına dair Deniz Sağdıç, Ovalı’nın arama saldırılarının annesini hakkında hiç kimsenin bilmediğini söylüyor. Telefonla canlı yayına bağlı Sağdıç, söylediğimizi söylüyor: “Anne aynılarımız, babalarımız farklı. Biz Şükran’la birlikte yaşamak ve beraber okuduk. Annem de onun zamanına destek verdiğinde geldi. Şükran Ovalı’nın annemle ilgilenmediği ve Ben annemin de benim de Şükran’dan maddi bir beklentimiz olmadı. Şükran maneviyat olarak da yanımızda olmadı.

Şükran Oveyvandan zemberek kelimeler: 6 yıldır annemi aramadı

“Benim annemin gözü açıkta, sürekli’ ben ne yaptım da bu böyle oldu diyor. Şükran ailesi ve annesi çok bağlı bir evlattı. Şükran bir anda çok değişti. Yaklaşık 6 senedir hiç görüşmüyoruz.”

“Annem bütünde bir çocukta maaşıyla geçinen. çok sevdiği evladı Şükran oldu. Bütün emeklerini ona verdi ben hep savruldum. Şükran’ı asla kıskanmıyorum, çok güzel bir geleceği ve kariyeri var.”

Şükran Oveyvandan zemberek kelimeler: 6 yıldır annemi aramadıŞükran Ovalı ve Annesi

“Ben Şükran’a çok fazlaya uymayın annem ben de de yok. Annem bu kadar unutulmuş bana etik değil. Annemin ile ilgili ben biliyorum. Şükran’a Instagram üzerinden atarak ne olur anneme nasıl ulaşabilirim. Bir anneyi unutarak başka yardımlar benim için kabulü yok.”

Şükran Ovalı’nın üveynin iddialarına cevap verip merak konusu olmaya başladı.

Şükran Oveyvandan zemberek kelimeler: 6 yıldır annemi aramadı

Şükran Oveyvandan zemberek kelimeler: 6 yıldır annemi aramadı

Şükran Oveyvandan zemberek kelimeler: 6 yıldır annemi aramadı

Ecem Altan

Şükran Ovalı, Beyaz Tv, Magazin, Haberler

Yorum yapın