Suç amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, cinsel saldırı gibi suçlardan bin 75 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar’ın cezaevindeki son hali ortaya çıktı. Hükümlü olarak yattığı Edirne Cezaevi’ne girdiğinden beri saç ve sakal uzatmaya başlayan Oktar’ın yeni görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. Adnan Oktar’ın fon halini sosyal medyadan paylaşan İzzet Çapa, paylaşımına, “Tam 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar’ın Edirne Cezaevi’nde çekilmiş son fotoğrafı… Saç boyası, cilt bakımı ve kostüm tasarımında gram değişme yok… Sadece saçlar uzamış biraz… Ve geçen yılların aksine, sanki daha da gençleşmiş… Hakikaten enteresan…” yorumunda bulundu. İzzet Çapa’nın paylaşımına kayıtsız kalamayan başarılı oyuncu Ezgi Mola, “Acaba plastik cerrahi uzmanı da ceza almış olabilir mi? Sadece sordum , kötü bir niyetim yok” yorumuyla dikkat çekti. Yeşilçam efsanesi Filiz Akın da, Ezgi Mola’yı desteklerken, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şaşkınlığını gizleyemedi.

Program kapsamındaki paketlerden, cinsel saldırı suçlarından bindirilen cezalar 75 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar‘ın hapishanesindeki son hali ortaya çıktı. Hükümlü olarak yattığı Edirne Cezaevi’nden beri saç ve sakal uzatmak Oktar’ın yeni moda gündem oldu.

Suc amaciyla orgut kurmak ve yonetmek cinsel saldiri gibi suclardan

Adnan Oktar’ın fonu sosyal medyadanan İzzet Çapa, paylaşımna, “Tam 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar’ın Edirne Cezaevi’nde görüntülü oğlu… Saç boyası, cilt ve kostüm tasarımında gram yok… Sadece sadece. Saçlar küçük… Ve küçük bir küçük… sanki gerçekten daha da olmuş…” yorumunda bulundu.

Suc amaciyla orgut kurmak ve yonetmek cinsel saldiri gibi suclardan

İzzet Ça’nın günlüğüne kayıtsız kalamayan oyuncu Ezgi Mola, “Acaba plastik cerrahi de ceza almış olabilir mi?

Yeşilçam efsanesi Filiz Akın da, Ezgi Mola’yı büyüken, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şaşkınlığını gizliyemedi.

Yorum yapın