Şu sıralar ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş insanı İzzet Antebi, 2009’da yılında hayatını birleştirdiği Didem Antebi’den geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Didem Sarı, sosyal medya hesabından Çağla Şıkel ile eski eşi İzzet Antebi’nin evliyken yazışmasını paylaştı. Didem Sarı, yazışmayı “Daha evlilik kararı kesinleşmeden yaşanan aşka bak” notuyla paylaştı. Antebi’nin Şıkel’e “Dünya güzeli” dediği Şıkel’in ise “Bütün gecce aklım sendeydi” dediği görüldü. Mesajlarda İzzet Antebi ile Çağla Şıkel’in kalp emojili konuşmaları yer alıyor. Posta’ya konuşan Antebi, “Biz 22 Eylül 2021’de boşandık. O paylaşımlar ise ekim tarihli. Didem ayrılık sonrası Instagram hesabımı hacklemiş. Kaldı ki, Çağla Şıkel ile hiçbir zaman ilişkim olmadı. Benim sevgilim değil, sadece arkadaşım. Eski eşime dava açacağım” dedi. Küplere binen Çağla Şıkel de hukuki yollara başvuracak” açıklamasını yaptı.

Şu sıralar ünlü Tuvana Türkay ile oyuncu bir iş insanı İzzet Antebi2009’da tamamlanmakta olduğu Didem Antebi’den yıl boşanmıştı.

Didem Sarı, sosyal medya hesabından Çağla Şıkel ile eski eşi İzzet Antebi’nin evliyken yazışmasını karıştırın. Didem Sarı, yazışmayı “Evlilik kararı kesinleşmeden yaşanan olayla bak” ile değil.

Antebi’nin Şıkel’e “Dünyayı” ifade ettiği Şıkel’in “Bütün gece aklım sendi” görüldü. Mesajlarda İzzet Antebi ile Çağla Şıkel’in kalp emojili konuşmaları yer alıyor.

Posta’ya devam eden Antebi, “Biz 22 Eylül 2021’de boşandık. O paylaşımlar ise ekimde. Didemla şıkel ile zaman hesabımı hacklemiş değil. Benim favorim, sadece arkadaşım. Eski benden hiç davam olacak. “dedi. Küplere binen Çağla Şıkel de hukuki yollara başvuracak” açıklamasını yaptı.

Yorum yapın