Şu sıralar Ateş Kuşları dizisiyle ekranda olan İlayda Alişan, Netflix’te yayınlanan “İyi Adamın 10 Günü’ filmiyle dikkat çekti. Alişan, sosyal medyada bir takipçisiyle girdiği tartışmayla gündem oldu. Oyuncu yeni filmi “İyi Adamın 10 Günü’ ile ilgili atılan Kadıköy’de bu kadının köpeğini korkuttum diye bana ruh hastası dediği için izlemeyerek boykot edeceğim.” şeklindeki tweet’i paylaştı. Ünlü isim; “Böyle bir anı hatırlamıyorum ama dediysem de İYİ Kİ demişim. Sen kimsin de benim köpeğimi korkutuyorsun?” diyerek tweet’i atana tepki gösterdi.

Şu sıralar Ateş Kuşları dizisiyle ekranda olan İlayda AlişanNetflix’te yayınlanan “İyi Adamın 10 Günü’ filmiyle dikkat çekti.

Alişan, sosyal medyanın bir takipçisiyle girdiği tartışmayla gündem oldu. Oyuncunun yeni filmi “İyi Adamın 10 Günü’ ile ilgili atılan Kadıköy’de bu üreme köpeğini korkuttum diye bana ruh hastası söylediği için izlemeyerek boykot etmeye.” şeklinde tweet’i paylaştı.

ünlü isim; “Böyle bir hatıra biriktirmek ama dediysem de İYİ Kİ demişim. Sen kimsin de benim köpeğimi korkutuyorsun?” diyerek tweet’i atana tepki gösterdi.

Yorum yapın