Star Wars Jedi Survivor’un oynanış fragmanı 8 Aralık’ta gelecek

Star Wars Jedi Fallen Order ile beğeni toplayan Respawn ve Electronic Arts, 3 yılın ardından serisinin ikinci oyununu duyurdular. Star Wars Jedi Survivor’ın Mart 2023’te çıkışı planlanıyor.

JEDI SURVİVOR OYNANIŞ FRAGMANI THE GAME AWARDS’TA YAYINLANACAK

Serinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 8 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards performansında “aksiyon dolu” oynanış fragmanı yer alacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayın

STAR WARS JEDI: SURVİVOR HİKAYESİ NE?

Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan 5 yıl sonrasını ele alan Star Wars Jedi: Survivor, galakside hayatta kalan son Jedi’lardan biri olma yükünü sırtında hissetmeye devam eden Cal’in peşini bırakmayan İmparatorluk’tan bir adım önde kalma macerasını anlatıyor.

Star Wars Jedi Survivor'un oynanış fragmanı 8 Aralık'ta gelecek

Oyunun Steam listesi, Jedi Knight Cal Kestis ve droid arkadaşı BD-1 için birkaç yeni kozmetik, Star Wars Jedi: Survivor’ın lüks ve standart müşterilerinin ön siparişlerine bağlı dijital bonuslar gösteriliyor. Deluxe sürüm, oyuncular Cal’ı Han Solo ve Luke Skywalker’dan esinlenen kıyafetlerle karaktere uygun silahlarla giydirmelerine izin verecek: Öncelikle DL-44 blaster ve ışın kılıcı. BD-1 ayrıca bir Endor askeri veya R2-D2 gibi görünümleri elde etmek için kozmetik seçenekler de sunuyor. Standart sürüm için ön siparişler Obi-Wan Kenobi’den ilham aldı ve Cal’a keşiş kıyafeti ve keşiş ışın kılıcı verdi.

Yakupcan Aydemir

Gamegar Haberleri

Yorum yapın