2021’in en büyük fenomenlerinden biri olan Squid Game, 2. sezonuyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Netflix tarafından resmi olarak onaylanan 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ve içeriği hakkında merak edilenler ise gündemdeki sıcak konular arasında. Peki, Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Netflix Squid Game Yeni Sezon Olacak mı? İşte cevapları…

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix, Squid Game 2. sezonun resmi çıkış tarihini henüz açıklamadı. 2023’ün sonlarında veya 2024’ün ilk aylarında yayınlanması bekleniyor.

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak Netflix Squid Game Yeni Sezon Olacak Mı (1)

2. Sezonda Neler Olacak?

  1. sezonun senaryosu hakkında resmi bir bilgi paylaşılmadı. Yine de ilk sezondan yola çıkarak bazı tahminler yapmak mümkün. Seong Gi-hun’un (456 numaralı oyuncu) hikayesinin devam edeceği ve Front Man’e karşı intikam arayışına gireceği düşünülüyor. Ayrıca, Jun-ho’nun hayatta kalıp kalmadığı ve Sae-byeok’un kardeşi Kang Yo-han’ın hikayesinin de ele alınacağı öngörülüyor.

Yeni Oyuncular Kimler Olacak?

  1. sezonda Lee Jung-jae (Seong Gi-hun) ve Park Hae-soo (Cho Sang-woo) gibi ilk sezondan tanıdığımız isimlerin yer alması bekleniyor. Yeni sezonda Gong Yoo, Lee Byung-hun ve Giancarlo Esposito gibi yıldız isimlerin de yer alacağına dair söylentiler var.

2. Sezon Fragmanı Yayınlandı mı?

  1. sezonun fragmanı 10 Haziran 2023 tarihinde Netflix’in Tudum etkinliğinde yayınlandı. Fragman, Gi-hun’un kırmızı kartı alması ve yeniden oyuna dahil olmasıyla başlıyor. Fragmanda ayrıca, yeni oyunlar ve yeni karakterler de görülüyor.

Squid Game 2. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

    1. sezon 9 bölümden oluşacak.
  • İlk sezonun yönetmeni Hwang Dong-hyuk, 2. sezonda da yönetmen koltuğunda olacak.
    1. sezonun senaryosu Hwang Dong-hyuk ve bir yazar ekibi tarafından yazıldı.
    1. sezonun çekimleri 2023’ün başında başladı ve 2023’ün ortalarında tamamlandı.

Squid Game 2. sezonu, 2023’ün en merak edilen dizilerinden biri. 2. sezon hakkında resmi bilgiler geldikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.