Söylediği şarkılarla dinlenme rekorları Oğuzhan Koç önceki akşam Erbaa Yaprak Festivalinde konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koç, yoğun bir yaz geçirdiğini söyleyerek konser takviminin çok yoğun olduğunu belirtti. Sahneye çıktığı şehirlerde fırsat bulunca bir günlük kısa tatiller yaptığını söyleyen Oğuzhan Koç son teklisi Aşk Beni Yendi için ise “Geri dönüşleri harika bende çok memnunum” dedi. Özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtlamayı ihmal etmeyen Oğzuhan Koç geçen günlerde korona atlatan nişanlısı Demet Özdemir için “Covidi atlattı çok şükür sağlık sıhhat yerinde. Her şey yolunda” açıklamalarında bulundu. Demet Özdemir’in düğün hediyesi olarak 1 milyon TL değerinde bir saat aldığıyla ilgili soruları da yanıtlayan Oğuzhan Koç, “Düğünü daha yapmadık bende bekliyorum bakalım ne olacak” dedi.

Söylediği şarkılarla rekorları Oğuzhan Koç önceki akşam Erbaa Yaprak Festivalinde konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koç, yoğun bir şekilde yazacağınız hazırlık eğitiminin çok yoğun olduğunu belirtti. Sahneye fırsat bulca bir günlük kısa tatiller anlatmak için Oğuzhan Koç oğlu teklisi aşk için Yendi için ise “ harika bende çok çok” dedi.

Özel yaşamla ilgili sorulardan yanıtlanmadan saldırılardan geçen Oğzuhan geçen gün koronayla ilgili Demet Özdemir için “Covidi atlattı çok teşekkür sağlık. Her şey yolunda” açıklamalarında bulundu. Demet Özdemir’in düğün armağanı olarak 1 TL değerinde bir saatle ilgili milyonlarca sorularda yanıtlayan Oğuzhan, “Düğünü daha olmayacakk bende bekliyorum ne olacak” dedi.

Yorum yapın