Şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde rol aldığı fenomen Ece Ronay Bilir’i ‘taciz’ ve ‘tehdit’ ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Savunma yapan 65 yaşındaki sanatçı, “Bu yaşıma kadar dört evlilik ve ilişkiler yaşadım, hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı” dedi. Erbil, duruşmada aylık gelirini de beyan etti. 2021 yılında klibinde oynadığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir’e attığı mesajların sosyal medyada ifşa olmasının ardından hakkında ‘elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz’, ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından 1 yıl 11 ay 15 günden 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle dava açılan Mehmet Ali Erbil’in yargılanmasına devam edildi. Anadolu 67. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya Ece Ronay Bilir katılmazken, sanık Mehmet Ali Erbil ve taraf avukatları salonda hazır bulundu.

Şovmen mehmet ali erbil, klibinde rol aldığı fenomen Ece Ronay Bilir’i ‘taciz’ ve ‘tehdit’ ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Savunma yapan 65 yaşındaki sanatçı, “Bu yaşa kadar dört evlilik ve rehberlik hizmetleri, hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı” dedi. Erbil, duruşmada aylık gelirini de beyan etti.

2021 yılında klibinde oynanan sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir’e atılan mesajn sosyal medya mensupları ifşa yorumları sonraki hakkında ‘elektronik iletişim yoluyla cinsel taciz’, ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle suçlama’ ve ‘tehdit’ suçlarından 1 yıl 11 ay 15 gün 8 Açılan davayla 10 aya kadar hapis cezası davasıyla Mehmet Ali Erbil’in yargılanmasına devam edildi.

Anadolu 67. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya Ece Ronay Bilir katılmazken, sanık Mehmet Ali Erbil ve avukatları salonda hazır bulundu.

Yorum yapın