Sosyal medyayı aktif kullanan ve bu sayede hatırı sayılır kazanç da sağlayan Burcu Esmersoy, büyük yıkım sonrası kayıplara karıştı. Esmersoy, depremlerle ilgili sosyal medyada birkaç yardım paylaşımı dışında sessizliğe büründü. Güzel modelin nerede olduğu merak konusu oldu. Burcu Esmersoy hakkında şaşırtan bir iddia gündeme geldi. 46 yaşındaki Esmersoy’un sosyal medyaya ‘zorunlu’ ara verdiği ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gördüğünü saklamayan Burcu Esmersoy, depremle ilgili gördüğü paylaşımlar sonrasında ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşadı. Sunucunun doktoru da bu nedenle Burcu Esmersoy’a, “Bir süre sosyal medyadan uzak dur” yasağı koydu.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve bu sayede hatırı sayılır bir kazanç da sağlayan Burcu Esmersoy, büyük yıkım sonrası kayıplara karıştı. Esmersoy, depremlerle ilgili sosyal yollarla birkaç yardım gönderisi dışında sessizliğe büründü.

Güzel modelin nerede olduğu merak konusu oldu. Burcu Esmersoy hakkında şaşırtan bir iddia geldi. 46 yaşındaki Esmersoy’un sosyal medyaya ‘zorunlu’ aradığını ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek talimatlarını saklamayan Burcu Esmersoy, depremle ilgili gördüğü paylaşımların ardından ileri düzeyde anksiyete bozukluğu yaşadı.

Sunucunun doktoru da bu nedenle Burcu Esmersoy’a, “Bir süre sosyal medyadan uzak dur” yasağı koydu.

Yorum yapın