Sosyal medyada hesabında Deniz Hıracan ile birlikte yaptıkları ekran önün konsepti ile kısa sürede milyonların beğenisini kazanan Ozan Varol, televizyon ekranlarının ardından şimdi de beyaz perdeye boy gösterecek. Vizyona girmek için gün sayan Masal Şatosu: Gizemli Misafir filminde Gölge karakterine can veren Ozan Varol, neşesi ve enerjisiyle sette herkesi büyüledi. “Fantastik film seven biri olarak Masal şatosu: Gizemli misafir benim için unutulmaz bir iş çünkü bu benim ilk film tecrübem. Gölge rolü İnstagramda yaptığım içerik gibi aşırı renkli ve değişken bir karakter. Bu süreçte en çok hoşuma giden Gölge’nin kostümleriydi. Mekanlar, kostümler, oyuncular herkes çok güzeldi, gerçek bir masal içinde olmak müthiş. İlk işimin ambiyansının beni bu kadar yansıtması sanırım şanstı. Filmi izledikten sonra kendi ekranönümü yapmak için sabırsızlanıyorum” diyen Varol “Hırslı, kötü ama bir o kadar da cool” diyerek karakterini da tek bir cümle ile anlattı.

Sosyal medya hesabında Hıracan ile birlikte Deniz ekran önündeün kavramı ile kısa sürede milyonların beğenisini kazananlar Ozan Varoltelevizyon ekranlarının ardından şimdi de beyaz perdeye oğlan.

Vizyona için gün sayan Masal Şatosu: Gizemli Misafir filminde Gölge karakterine can veren Ozan Varol, geneli ve enerjisiyle sette herkesi büyüledi. “Fantastik film seven biri olarak Masal şatosu: Gizemli benim için bir iş çünkü bu benim ilk film tecrübem.

Sosyal medyada hesabinda Deniz Hiracan ile birlikte yaptiklari ekran onun

rol rolu yapıdaki tüm gölge gibi çok renkli ve bir dizi. Bu başarı en çok giden Gölge’nin kostümleriydi. Mekanlar, kostümler, herkes çok olabilir, gerçek bir masal içinde olacak. İlk işimin ambiyansının beni bu kadar yansıtması görünümdır. Filmi izledikten sonra kendi ekranönümü yapmak için sabırsızlanıyorum” diyen Varol “Hırslı, kötü ama bir o kadar da cool” önermeni da tek bir cümle ile anlattı.

Yorum yapın