Sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’la ilişkisi olaylı biten ve ardından inzivaya çekilen Ozan Güven önceki gün Bodrum yeni kız arkadaşıyla birlikte plajda görüntülendi. Habertürk’ün haberine göre; Arkadaşlarıyla sohbet ederken gazetecileri fark eden Güven, sinirlenerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Şezlongundan muhabirlere el hareketleri yapan ünlü oyuncu, arkadaşının “Gitme Ozan!” uyarısına umursamayarak muhabirlere tepki gösterdi. Daha önce de muhabirlerle birçok kez tartışan Ozan Güven, gazetecilerin yanına gelip “İzinsiz çekemezsiniz. Buradan gidin. İnsanlar rahatsız oluyor.” dedi. Gazetecilerin, “Ozan Bey biz işimizi yapıyoruz. Sizden başka kimseyi çekmiyoruz. Rahatsız olunacak bir durum yok.” cevabına sinirlenen Ozan Güven, “Aferin size! Hadi gidin artık buradan. Kamerayı indir adam gibi konuşalım.” ifadelerini kullandı. Ozan Güven gerilim sonrasında plajı terk etti.

Sosyal medya araçları Deniz Bulutsuz’la dünya çapında olaylarlı biten ve devam eden inzivaya Ozan Güven günü yeni kız arkadaşıyla plajda görüntülendi.

Habertürk’ün haberine göre; Arkadaş Güvenleriyle, sohbet etmeleriyle, sanallaştırılarak oluşturulan tanımlamayı engellemeye çalıştı. Şezlongundan muhabirlerine el hareketlerini yapan ünlü oyuncu, arkadaşının “Gitme Ozan!” uyarılara umursamayarak tepkilere tepki gösterdi.

Daha önce de gazetecilerle kez tartışılan Ozan Güven, gazetecilerin kullanıldığı “İzinsiz çekemezsiniz. Buradan giden. İnsanlar rahatsız oluyor.” dedi.

Gazetecilerin Ozan Bey biz işimizi yapacağız. Sizden başka insanlardan geçmiyoruz. Rahatsız olun bir durum yok.” Ozan Güven’in cevabına sinirlenen Ozan Güven, “Hadi etrafında konuşalım. Kamerayı indir adam gibi konuşalım.” kullanımları. Ozan Güven’in gerilimden sonra terk etti.

Sosyal medya uzmani Deniz Bulutsuzla iliskisi olayli biten ve ardindan inzivaya

Yorum yapın