Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren fenomen Pucca’nın 6 yaşındaki oğlu Batı, 3. kattan düşerek yaralandı. Instagram hesabından oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi veren Pucca, “Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha hastanede kalacağız. Eminim kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık sahiplerinden söz ettiren fenomen Pucca‘nın 6 yaşındaki oğlu Batı, 3. kattan düşerek yaralandı.

Instagram hesabından oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi veren Pucca, “Arayan herkese teşekkür ederim. Hiçbir döneme geçişim çok ilerlemek konuşacak halde değildim, bir günlük ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazdığım şu an şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinç açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu.

Sosyal medya hesaplarindan yaptigi paylasimlarla sik sik adindan soz ettiren

Kırıkların durumu biraz ciddi ama olacak. Şu an gülmek, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha muhafazakarız. Kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklentimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim saçma karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın