Sopranos oyuncusu OnlyFans’a katılma nedenini açıkladı: Kendi sektörüm vahşi olduğumu düşünüyor

Drea de Matteo, OnlyFans hesabını neden açtığını anlattı. Matteo, korona aşısı olmadığı için menajerinin kendisiyle çalışmak istemediğini, evini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını anlattı.

‘The Sopranos’ta Adriana La Cerva karakterini canlandıran oyuncu Drea de Matteo, OnlyFans hesabı açtı. Matteo, OnlyFans hesabı açmasının nedeninin Covid-19 aşısı olmayı reddetmesi nedeniyle dizilerde rol alamaması olduğunu açıkladı.

Fox News Digital’e konuşan Matteo, Covid-19 aşısı olmadığı için menajerinin kendisiyle çalışmak istemediğini, bu süreçte evini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını anlattı. Matteo, “Bazı insanların benim OnlyFans’a katılmam hakkında kötü şeyler söylediğini biliyorum. Ama biliyorsunuz, bu evde anne bir savaşçı ve yenilgiyi kabul etmiyor. ‘Herkes Instagram’da iç çamaşırı giyiyor ve seksi görünüyor. Ben bunu yapmıyorum ama bunu yapıp karşılığında para alabilirim’ diye düşündüm. Bunu neden daha önce düşünmediğimi bilmiyorum” dedi. 

‘KARİYETİMİ DEĞİŞTİRİYORUM VE YENİ ŞEYLER KEŞFEDİYORUM’

 Matteo, sözlerine şöyle devam etti: 

“Son üç yılda işler değişti. Çocuklarım her zaman bir numaralı odak noktam oldu. Bunun kulağa çılgınca ve biraz tembelce gelebileceğini biliyorum ancak ben evde oturan annelerin ve çocuklarını büyütmeyi gerçekten seven kadınların büyük bir destekçisiyim. Dengeledim ve hepsini yaptım. Ama 51 yaşındayım. Yaşamımda bir değişiklik olacağını, bir süreliğine biraz rahatlamam gerektiğini bilmiyordum. Kariyerimi değiştiriyorum ve yeni şeyler keşfediyorum çünkü kendi sektörüm benim vahşi olduğumu düşünüyor.”

OnlyFans’a katılma kararı hakkında kimsenin ne düşündüğünü umursamadığını söyleyen Matteo, müzisyen sevgilisi Robby Staeble ve çocuklarının da bu kararını desteklediğini belirtti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın