Son olarak TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın köpeği hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Mola, Instagram hesabından köpeğinin fotoğraflarını paylaşarak “Selam söyle Suşi’ye! Ben ne yapacağım şimdi Kuki…” notunu düştü. Mola’nın paylaşımına meslektaşlarından destek ve başsağlığı mesajları yağdı. Ünlü oyuncu, geçen yıl da köpeği Suşi’yi kaybetmişti. Mola, üzüntüsünü yine takipçileriyle paylaşmış ve köpeğine “Teşekkürler Suşi’m…” sözleriyle veda etmişti.

Son olarak TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakteriyle karşılaşmanın çıktığı ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın köpeği hayatını kaybetti.

Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Mola, Instagram hesabından köpeğinin sahibini paylaşarak “Selam söyle Suşi’ye! Ben ne olacağı şimdi Kuki…” notunu düştü. Mola’nın paylaşımına arkadaşlarından destek ve başsağlığı mesajı yağdı.

Ünlü oyuncu, geçen yıl da köpeği Suşi’yi kaybetti. Mola, üzüntüsünü yine rakipleriyle paylaşmış ve köpeğine “Teşekkürler Suşi’m…” sözleriyle veda etmişti.

Son olarak TRT 1de yayinlanan Masumlar Apartmani dizisindeki Safiye karakteriyle

Yorum yapın