Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım ile birlikte olmuştu. Aradığı aşkı bir türlü bulamayan oyuncu Hande Erçel bu sefer iddialara göre kendi sektöründen değil spor camiasından bir aşk buldu. Erçel’in, Bahçeşehir Koleji forması giyen basketbolcu Kartal Özmızrak’la aşk yaşadığı iddia edildi. Sabah’ta yer alan habere göre; kısa zaman önce arkadaşlıkları aşka dönüşen çift, geçtiğimiz günlerde ortak arkadaşları ile bir araya geldi ve bu gecede aşkın ilk karesi ortaya çıktı. Hande Erçel ile basketbolcu Kartal Özmızrak’ın aşkına dair detaylar merak edilirken taraflardan henüz açıklama gelmedi.

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım ile birlikte olmuştur.

Aradığı aşk bir türlü bulamayan oyuncu Hande Erçel bu sefer iddialara göre kendi sektöründe değil spor camiasından bir aşk buldu. Erçel’in, Bahçeşehir Koleji forması verilen basketbolcu Kartal Özmızrak’la aşk yaşadığı iddia edildi.

Sabah’ta yer alan habere göre; kısa zaman önce flörtleri aşka dönüşen çift, eski günlerde ortak arkadaşları ile bir geldi ve bu gecede aşkın ilk karesi araya çıktı.

Hande Erçel ile basketbolcu Kartal Özmızrak’ın aşkına ilişkin ayrıntılar merak edilirken taraflardan henüz açıklama gelmedi.

Son olarak Sen Cal Kapimi dizisinde yer alan ve ask

Yorum yapın