Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kerem Bürsin de meslektaşı Can Yaman’ın ardından dünyaya açıldı. Sık sık İspanya’ya seyahat gerçekleştiren ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kerem Bürsin ile ilgili iddialar arka arkaya geldi. İspanyol basını, ünlü oyuncunun haziran ayında yaptığı son ziyaretinde güzel haberi verdiğine ve bir dahaki gelişinde daha uzun süre kalabileceğini söylediğine dikkat çekti. “İSPANYA’DA YAŞAMAK HARİKA OLURDU” İspanyol basınında yer alan habere göre; Bürsin’in Madrid’i çok sevdiği ve buradan bir ev alabileceği ifade edildi. Kerem Bürsin, İspanyol basınına “Madrid’e taşınma konusunda bir süredir düşünüyorum. İspanya’da yaşamak harika olurdu.” dedi. Yakışıklı oyuncun yeni proje müjdesini açıklaması ve İspanyolca öğrenmeye karar vermesinin ardından taşınacağı iddialarını güçlendirdi.

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kerem Bürsin de meslektaşı Can Yaman’ın ulaşıma kapalı. Sık sık İspanya’ya seyahat eden ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesiyle ilgili olan Kerem Bürsin ile iddialar arkaya geldi.

basını, ünlü gösteri gösterisinde akşam yemeğini güzel hissettiğine ve bir dahaki geldiğinde daha uzun sürmesine dikkat etmekle dikkat çekiyor.

“İSPANYA’DA YAŞAMAK HARİKA OLURDU”

İspanyol basınında yer alan habere göre; Bürsin’in çok sevdiği ve sergilediği bir ev ifade edildi. Kerem Bürsin, İspanyol basınına “Madrid’e ulaşım konusunda bir fikir düşünüyorum. İspanya’da yaşamak harika olur.” dedi.

Yakışıklı’nın yeni projesini müjdeli oyuncu ve eğitim kararını vereceğinin götürüleceği iddialarını iyileştirdi.

Yorum yapın