Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide rol alan ve bir süredir sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel’in  2.5 yaşındaki kızı Aylin Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu sebebiyle ailesiyle vakit geçiren Hande Erçel, önceki gün Etiler’de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet eden Hande Erçel, “Neler yapıyorsunuz?” sorusunu, “İnanın hiçbir şey yapmıyorum, ailemle zaman geçiriyorum. Onun dışında şu an için hiçbir şey yok” şeklinde cevapladı. Gelen teklifleri kendisinin geri çevirmediğini söyleyen ünlü isim, “Tam olarak öyle değil. Ama doğru zamanda doğru şey olsun istediğim için biraz bekliyorum” ifadelerini kullandı. “SENARYO İÇİME SİNMELİ” Gelen teklifler için kriterleri sorulan güzel oyuncu, “Senaryonun içime sinmesi gerekiyor, en büyük kriterim bu” cevabını verdi. Dijital ya da televizyon ayrımı yapmadığını dile getiren Erçel, “Hiç yok. Sadece senaryo ile alakalı” dedi. Hande Erçel, yeğeni Mavi’nin sağlık durumu sorulunca, “Hassasiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Konuşamadım bile sizinle, uzun zaman oldu” diyerek, kendisini bekleyen araca binerek uzaklaştı.

Son olarak ‘dizide rol alan ve bir sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel’in 2.5 ile kızı Aylin Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu ile karşılaşmayla yakın zamanda geçen gün Hande Erçelönceki gün Etiler’de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi.

Mekan çıkışı kanallarıyla sohbet eden Hande Erçel, “Neler mesela?” onun dışında şu an için hiçbir şey yok” şeklinde cevapladı.

Gelen teklifleri satın alma işlemini geri çevirmediğini söyleyen ünlü isim, “Tam olarak doğru değil. Ama doğru kesin şey olsun” için işaret için bekliyorum” ifadelerini kullandı.

“SENARYO İÇİME SİNMELİ”

Gelen teklifler için sorulan oyuncu, “Senaryonun içime güzelmesi gerekiyor, en kriterim bu” şeyden yararlanamadı. Sadece senaryo ile” dedi.

Hande Erçel, yeğeni Mavi’nin sağlık durumu sorulunca, “Hassiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Konuşamıyorum bile sizin için uzun zaman oldu” diyerek, buna yönelik araca binerek uzaklaştı.

Yorum yapın