Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini hayat veren güzel oyuncu Sanem Çelik, uzun süredir gözlerden uzak yaşıyordu. Sanem Çelik yeni görüntüsüyle Ege sahillerinde objektif karşısına geçti. Güzelliğiyle 90 yıllarda fırtına gibi esen ünlü oyuncu kısacık ve bembeyaz olan saçlarıyla dikkat çekti. Çelik, gerçek rengini görmek istediği için boyatmadığı saçlarını kendisinin kestiğini söyledi. Şifalı otlara merak saran Sanem Çelik, yeni imajından ve doğallığın verdiği enerjiden çok memnun olduğunu dile getirdi. Çelik, yıllara meydan okumasının sırrını da şöyle açıkladı: “Yoga, meditasyon ve sağlıklı beslenme.”

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini hayat veren güzel oyuncu Sanem Çelik, uzun gözlerden uzak yaşıyordu. Sanem yeni görünümüyle Ege sahillerinden uygulamalardan geçmişlerdir.

Güzelliğiyle 90 kısa kısacık gibi esen ünlü oyuncu dikkat çekti. Çelik, gerçek olduğu için boyatmadığını saçlarını kestiğini söyledi.

Son olarak Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini hayat

Şifalı otlara merak saran Sanem Çelik, yeni imajından ve hayalinden verdiği enerjiden çok memnun ettiğini dile getirdi. Çelik, yıllara meydan okumasının sırrını da şöyle açıkladı: “Yoga, sağlıklı ve sağlıklı beslenme.”

Yorum yapın