Son olarak Andropoz dizisinde rol almış olan ünlü oyuncu Engin Günaydın, geçtiğimiz akşam genç sevgilisi ile görüntülendi. Gazetecileri karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Engin Günaydın, “Nereden çıktınız?” dedi. Ünlü oyuncunun şaşkınlığı yüzüne yansıdı. Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği “Burhan Altıntop” karakteri ile hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Engin Günaydın geçtiğimiz akşam genç sevgilisiyle Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde kol kola yürürken objektiflere yansıdı. Yeni bir aşka yelken açan Engin Günaydın, basın mensupları karşısında görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Günaydın, kendisine yöneltilen soruları da yanıtsız bıraktı. “Engin Bey hayırlı olsun ne zamandır birliktesiniz?” sorusu karşısında şaşıran Engin Günaydın, “Siz de nereden çıktınız arkadaşlar” dedi. Ünlü oyuncu ve sevgilisi hızla muhabirlerin yanından uzaklaştı.

Son olarak Andropoz dizisinde rol almış olan ünlü oyuncu Engin Günaydın, önceki akşam genç sevgilisi ile görüntülendi. Gazetecileri karşısında karmaşıklığını gizleyemeyen Engin Günaydın, “Nereden çıktınız?” dedi. Ünlü oyuncunun şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği “Burhan Altıntop” karakteri ile hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Engin Günaydın eski akşam genç sevgilisiyle Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde kol kola bakışlarına yansıdı.

Yeni bir aşka yelken açan Engin Günaydın, basın mensupları karşısında büyük hırsızlıklar yaşadı. Günaydın, kendisine yöneltilen soruları da yanıtsız bıraktı. “Engin Bey hayırlı olsun ne zamana kadar birliktesiniz?” Soru karşısında şaşıran Engin Günaydın, “Siz de nereden çıktınız arkadaşlar” dedi. Ünlü oyuncunun sevgilisi ve hızla muhabirlerin yanından uzaklaştı.

Yorum yapın