Son günlerde meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile ayrılmasıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, önceki gün bornozuyla sete giderken görüntülenince ortalık karıştı. Harbiye’deki setine giderken objektiflere yansıdı. Saraçoğlu’nun özel karavanında hazırlık yaptıktan sonra bornozuyla sokakta görüntülenmesi ise seti alarma geçirdi. Kendisine eşlik eden görevlilerin görüntü alınmasını engellemeye çalıştığı oyuncu, hızlı adımlarla yakındaki bir binaya girerken; bu sırada basın mensupları ile set çalışanları arasında gerginlik yaşandı.

Son geçici meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile askerleriyle sahiplerine söz ettiren güzel oyuncu Afra Saraçoğluönceki gün bornozuyla sete giderken görüntünce ortalık karıştı.

Harbiye’deki setine giderken fotoğraflara yansıdı. Saraçoğlu’nun özel karavanında hazırlık gittikten sonra bornozuyla sokakta görüntülenmesi ise seti alarma geçti.

Çalıştırma ortamlarına sahip görevlilerin görüntü alınmasını engellemeye çalıştığı oyuncu, hızlı görüşle izleyen bir binaya devam; bu basın mensupları ile sette çalışanlar arasında yaşananlar.

Son gunlerde meslektasi Mert Yazicioglu ile ayrilmasiyla adindan soz ettiren

Yorum yapın