Son dönemin en çok konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Nursema rolünde olan Ceren Yalazoğlu Karakoç, Armağan Çağlayan’a konuk oldu. “Türkiye’nin en tartışılan işinde başrol oynuyorsunuz bunun böyle olacağını senaryo okurken tahmin etmiş miydiniz?” diye soran Çağlayan’a güzel oyuncu “Bize 5 bölüm gelmişti okurken heyecanlandım ses getireceğini bekliyordum ama bu kadar büyük bir kitleye ulaşacağını beklemiyordum. Hayal etmediğim bir noktaya ulaştı” yanıtını verdi. Kariyerinde bir sıçrama yaşadığını söyleyen Yalazoğlu, Nursema’nın çevresinde olmayan bir karakter olduğunu dile getirdi. Oyuncu “Kapalı açık muhafazakarlıktan ziyade evde baskılanmış bir kız olarak yaklaşmaya çalıştım. Bu çevremde vardı, bunu gözlemlemem daha kolaydı. Okumuş ama baskılanmış bir kadından yola çıktım” dedi.

Son dönem en çok konuşulan dizi Kızılcık Şerbeti‘de Nursema rolünde olan Ceren Yalazoğlu Karakoç, Armağan Çağlayan’a konuk oldu.

“Türkiye’nin en tartışılan işinde başrol oynuyorsunuz, böyle bir senaryoyu tahmin ederek yönlendirdiniz mi?” diye soran Çağlayan’a güzel oyuncu “Bize 5 bölüm geldiğinde heyecanlandım ses beklediğini kaldım ama bu kadar büyük bir kitleye ulaşacağını beklemiyordum. Hayal etmediğim bir noktaya ulaştım” yanıtını verdi.

Son donemin en cok konusulan dizisi Kizilcik Serbetinde Nursema rolunde

Kariyerinde bir yaşamını yaşadığını söyleyen Yalazoğlu, Nursema’nın yanında olmayan bir karakter olduğunu dile getirdi. Oyuncu “Kapalı açık muhafazakarlıktan bölümleri evde baskılanmış bir kız olarak yaklaşmaya çalıştı. Bu çevremde vardı, bunu gözlemlemem daha kolaydı. Okumuş ama baskılanmış birdan kadın yola çıktım” dedi.

Yorum yapın