Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 48’incisi bu gece düzenlendi. Kırmızı halı seremonisiyle başlayan törende ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü Pınar Deniz’e giderken ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülü ise Kaan Urgancıoğlu’nun oldu. Ödül sonrası yaptığı konuşma ile Pınar Deniz, sosyal medyada gündem oldu. Deniz, “İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamadım, metroda arkadaşıma şunları söyledim, ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı. Teşekkür ederim” dedi. Sosyal medya kullanıcıları ise Deniz’in bu sözleri ile resmen dalga geçti. Bir kullanıcı, “Çok saçmaydı ya, izlerken utandım” yorumunda bulundu.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 48’incisi bu gece düzenlendi. Kırmızı halı seremonisiyle başlama töreninde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü Pınar Deniz’e giderken ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülü ise Kaan Urgancıoğlu’nun oldu.

Ödül sonrası yaptığı konuşma ile Pınar Deniz, sosyal medyada gündem oldu. Deniz, “İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamadım, metroda arkadaşlarıma anlattım, ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmamam lazım’ dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı.Teşekkür ederim” dedi.

Sosyal medya kullanıcıları ise Deniz’in bu sözleri ile resmen dalga geçti. Bir kullanıcı, “Çok saçmaydı ya, böceklerden utandım” yorumunda bulundu.

Yorum yapın