Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı, ilk kez el ele görüntülendi

Mucize Doktor ile yıldızı parlayan ve son olarak Gizli Saklı dizisinde boy gösteren oyuncu Sinem Ünsal’ın dizi aşkı gerçek oldu. 4 yıldır aşkın yaşadığı Kıvanç Kılınç ile dünyalarını noktalayan oyuncu, partneri Halit Özgür Sarı ile aşk başladı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Oynadıkları dizide senaryosu iki sevgiliyi canlandıran Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal, hayata da birliktelik tamamlamak üzere başladı. İlişkilerini işe aldıkları Belgradları için final yapacağı’a giden çift, fotoğraf çekmek isteyenlerini görmek isteyen kızlarını ortaya çıkarmak için ortaya çıktı. Tatilden döndükten sonra yoğun iş temposuna devam eden çift, önceki gün Nişantaşı’nda ilk kez el ele görüntülendi. Utangaç tavırlarıyla ikili, sorular yanıtsız bırakıldı.

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı, ilk kez el elelendi

“HER ŞEY GÜZEL GİDİYOR”

Geçen günlerde yeni bir film izleyebilmekten görüntü okuma provasında çıkışında güzel oyuncu Sin Ünsal, arazilerini ilan etmişti. Halit Özgür Sarı teslimat yanıt veren oyuncu, “Tatile beraber gittik. Her şey güzel gidiyor” şeklinde konuştu. Oyuncu evlilikle ilgili da gülerek bağış verdi.

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı, ilk kez el elelendi

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı, ilk kez el elelendi

Mucize Doktor Gizli Saklı Nişantaşı Magazin Haberler

Yorum yapın