Sinan Akçıl’dan imam nikahı itirafı

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmatu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı.
babalarından uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikah masasına kavuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.
Boşalmanın artdından Sinan Akçıl‘ın birlikte single üretimi Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamak dergi kulislerinde konuşulan iddialar arasındaydı.
Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki şarkıcı, “Ben artık ‘Hayatımda biri var mı?’ Nazar değdiğinde ama verdiği, her kahramanının kalbini dolduran bir prensesi vardır” sözleriyle, kalbinin dolu olduğunu vurgulamıştı.
Aşk hayatıyla sık sık gelen Sinan Akçıl YouTube’da yayınlanan konuk oldu. Şarkıcının yayında yaptığı itiraf ise birçoğu şaşırttı.
Sinan Akçıl, “Kendinle ilgili bir dergi haberi çıkarsan bu ne olur?” sorusuna “Dört kere imam nikahı yaptım” diye yanıt verdi. Akçıl, kimlerle nikah kıydığı soruya ise yanıt vermeyi tercih etti.

Aleyna Kalaycıoğlu Burcu Kıratlı Sinan Akçıl Magazin Haberler

Yorum yapın