Sinemaseverler tarafından Sihirbazlar Çetesi 3 filminin çekimlerinin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Peki, Sihirbazlar Çetesi 3 çıktı mı? Sihirbazlar Çetesi 3 olacak mı, ne zaman çıkacak? İşte haberin detayları…

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 3 ÇIKTI MI?

Lionsgate, gizli suç dehaları olarak çifte yaşamlar süren bir grup sihirbazın hikayesini konu alan Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi) ve Now You See Me 2 (Sihirbazlar Çetesi 2) filmi ile benzersiz bir soygun serisine imza atmıştı, sinemaseverler filmin üçüncü serisinin ne zaman çıkacağını merak ediyor.

Sihirbazlar Çetesi 3 filmi henüz vizyona girmedi. Filmin vizyona girdikten sonra dijital platformlarda da yayınlanması bekleniyor.

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 3 OLACAK MI, NE ZAMAN ÇIKACAK?

İlk iki filmde Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Lizzy Caplan, Michael Caine, Daniel Radcliffe gibi ünlü oyuncular yer almıştı. İlk iki filmde küresel gişede toplam 700 milyon dolara yakın kazanç elde etmişti.

Üçüncü filmin senaryosunu ise, “Pride and Prejudice and Zombies”, “The Lego Batman Movie”, “Dark Shadows” gibi filmlere imza atan Seth Grahame-Smith yazacak. Yönetmen Fleischer, orijinal kadrodan Jesse Eisenberg ve Woody Harrelson’un üçüncü film için geri döneceği söyleniyor diğer oyuncular içinse henüz bir açıklama yapılmadı.

Sihirbazlar Çetesi 3 filmi için yıllardır geliştirilme aşamasındaydı ve şimdi şirket Sihirbazlar Çetesi 3’e resmi olarak yeşil ışık yaktıklarını ve çekimlerin 2024’ün ilk yarısında başlayacağını açıkladı.

Sihirbazlar Çetesi 3 filminin ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz net bir tarih yok.

Sihirbazlar Çetesi 3 Çıktı Mı Sihirbazlar Çetesi 3 Olacak Mı, Ne Zaman