SHOW TV’nin sevilen dizisi ‘Aile’de ‘Devin Akın’a hayat veren Serenay Sarıkaya, ‘Aile’ ile ilgili, “Çok güzel bir sezon geçti. Gerçekten aile olduk. Bugün de beraber son bölümünü izleyeceğiz. Her şey yolunda. İkinci sezonda her şey aynı hızıyla devam edecek” açıklamasında bulundu. Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre İkinci sezonu sabırsızlıkla beklediğini belirten Serenay Sarıkaya’ya gergin göründüğü sahneler sebebiyle, “Normal hayatta da agresif biri misiniz?” sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili, “Çok gergin birisi olduğumu söyleyemem ya… Neşeli ve huzurlu birisiyim” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ ile partnerliği çok beğenilen Serenay Sarıkaya, bu konu hakkında, “Uzun zamandır birlikte çalışmak istediğim bir arkadaşımdı kendisi. Gayet uyumlu olduk ve anlaştık. Teşekkür ederim güzel yorumlar için” şeklinde konuştu.

SHOW TV’nin sevilen dizisi ‘Aile’de’ Devin Akın’a hayat veren Serenay Sarıkaya, ‘Aile’ ile ilgili, “Çok güzel bir sezon geçti. Gerçekten aile olduk. Bugün de beraberinde son bölümü izleyeceğiz. Her şey yolunda. İkinci sezonda her şeyin aynı hızıyla devam edecek” dedi.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre İkinci sezon sabırsızlıkla beklemeni yaşayan Serenay Sarıkaya’ya gergin geçen sahneler çalıştırma, “Normal hayatta da agresif biri mi?” soru yöneltildi.
Ünlü oyuncu, bakışla ilgili, “Çok gergin birini söyleyemem ya… Neşeli ve huzurlu birisiyim” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ ile partnerliği çok beğenilen Serenay Sarıkaya, bu konu hakkında, “Uzun süre birlikte çalışmak istediğimiz bir arkadaşımdı kendisi. Gayet uyumluydu ve anlaştık. Teşekkür ederim güzel yorumlar için” şeklinde konuştu.

Yorum yapın