Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show programının sunucusu Ali Sunal, iki hafta önce sahnede depremle ilgili açıklamalarda bulunmuştu. “Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz” diyen Sunal’ın bu açıklamalardan sonra programdan gönderildiği iddia edildi. Sunal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı. Ali Sunal, “Efendim iyi pazarlar. Dün ‘Güldür Güldür’ kanalımız Show TV’de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğum programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar” ifadelerini kullandı.

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show hapsetme sunucusu Ali Sunal, iki hafta önce sahnede depremle ilgili anlatımda bulunmuştu.

“Böylece bir felaketin ardından bir kişinin bile sorumluluğunu hissedip kullanmaması normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz” diyen Sunal’ın bu açıklamalardan sonra programdan gönderildiği iddia edildi.

Sunal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı. Ali Sunal, “Efendim iyi pazarlar. Dün ‘Güldür Güldür’ kanalımız Show TV’de yayındayken benim yönetimim gibi asılsız bir bilgi kaynağı. Bir yere gitmemiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar” ifadeleri kullandı.

Yorum yapın