Show TV’de aralık ayında yayın hayatına başlayan ‘Sipahi’ dizisi, reytinglerde istenen dereceleri elde edemeyince kanal yönetimi maliyetlerin karşılanamadığını yapımcı firmaya bildirdi. Yayından kaldırılma kararı verilen dizide yapımcı CNP Film, ekonomik gerekçelerle dizinin erken final yapacağını set ekibine ve oyunculara bildirdi. Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı ‘Sipahi’ dizisi bu hafta yayınlanan 8. bölümle ekranlara veda etti. Sona eren Sipahi dizisi hakkında konuşan oyuncu Kaan Yıldırım, “Zorlu bir 4 ay geçirdik. Güzel çalıştık. İşler başlar, biter; bazıları uzun, bazıları kısa sürer. Bence hatırlarda iyi kalmak çok önemli. Bu ekip benim hatırımda iyi kalacak. Samimiyetle söylüyorum… ” açıklamasında bulundu.

Show TV’de aralıkta yayın evi başlıyor’Sipahi‘ dizisi, reytinglerde istenen dereceleri elde edemeyince kanal yönetimi maliyetlerinin karşılanamadığı yapımcı firmaya bildirdi.

Yayından kaldırılma kararı verilen dizide yapımcı CNP Film, ekonomik değerlendirmelerle dizinin erken final yapacağını set ekibine ve oyunculara bildirdi. Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı ‘Sipahi’ dizisi bu hafta yayınlanan 8. bölüm ekranlara veda etti.

Sona eren Sipahi dizisi hakkında konuşan oyuncu Kaan Yıldırım, “Zorlu bir 4 ay geçirdik. Güzel denedik. İşler başlar, ısırır; bazıları uzun, bazıları kısa sürer. Bence hatırlarda iyi kalmak çok önemli. . ” muhafazasında bulundu.

Yorum yapın