Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrol oyuncuları Ertan Saban, Devrin Özkan ve Sercan Gülbahar bir video çekerek takipçilerine yeni bölümün yayınlanacağını hatırlattı. Ertan Saban’ın videodaki hali ise tepki çekti. Rol arkadaşlarıyla video çekerek yeni bölümün bu akşam yayınlanacağını duyuran Devrim Özkan, kamerayı bir ara partneri Erkan Saban’a çeviriyor. O anlarda sigara içen Saban ise “Hayırlı ramazanlar” diyor. Saban’ın sigara varken söylediğinden dolayı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. TEPKİLERDEN SONRA VİDEOYU SİLDİ Oyuncunun sigara varken “Hayırlı ramazanlar” demesine tepki gösteren kullanıcılar diziye izlemeyeceklerini söyledi. Oyuncunun dinle alay ettiğini söyleyen bazı kullanıcılar, “Dine saygı göstermeyen sözde sanatçıları izlemeyin” dedi. Devrim Özkan, gelen tepkilerin ardından videoyu sildi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiğiniz Gibi dizisinin başrol oyuncuları Ertan Şaban, Devrin Özkan ve Sercan Gülbahar’ın bir video yürütmeleri oyunculara yeni bölümün yayınlanacağını hatırlattı. Ertan Saban’ın videodaki hali ise tepki çekti.

Rol arkadaşlarıyla video çekimi yeni bölümün bu akşam yayınlanacağını duyuran Devrim Özkan, kamerayı bir ara ortağı Erkan Saban’a çeviriyor. O anlarda sigara içen Saban ise “Hayırlı ramazanlar” diyor. Saban’ın sigara varken söylediğinden dolayı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Show TV ekranlarinda yayinlanan Gelsin Hayat Bildigi Gibi dizisinin basrol oyunculari Ertan Saban

TEPKİLERDEN SONRA VİDEOYU SİLDİ

Oyuncunun sigara varken “Hayırlı ramazanlar” demesine tepki gösteren kullanıcıların diziye izleyemeyeceklerini söyledi. Oyuncunun dinlediğimi söyleyen bazı kullanıcıları, “Dine saygı duymaktan sözde sanatçıları izlemiyorum” dedi. Devrim Özkan, gelen tepkilerin ardından videoyu sildi.

Yorum yapın