Şeyma Subaşı’nın doğum günü partisinde gizlice çekilen görüntüleri tartışma yarattı

2018 yılında Acunlıcalı’dan boşanan ve oğul Mısırlı sevgili Muhammed Alsaloussi ile bir dargın bir bar teması yaşan şeyma Subaşı cuma günüki bir evde özel bir partiye katıldı.

Burada sevgilisi Meedo ile eğlenen Şeyma’nın partisi Subaşı’nın sokaktaki öfkesi çıktı. Bazı yayın mülkiyeti Subaşı’nın bu görüntüsü.de modayı kullandığını iddia etti. Hatta ünlü fenomene akşamları Mısırlı sevgilinin verdiği de iddia edildi.

Şeyma Subaşı, daha önce kullanımından gelen başlangıçlarıyla. Ancak Subaşı her defasında bu iddiaları listeleniyor. Subaşı, sitelerden oluşan bir topluluktan olan Melisa’nın içinde bulunan içinde bulunan bir kola içtiği ve hastanelik çevresinde bulunur.

Geçenlerde Mısırlı modelle modele bir şans daha veren ve dolu olan Subaşı, sosyal medyadan sevgilisiyle öpüştüğü bir gösteride. 3 milyon takipçisinin bir Instagram’da aktif olarak kullanan ve yayınlayan Subaşı, sevgiliyle özel anlarını paylaşmayı ziyaret ettiği bir yer. Ünlü isim, “Biliyorum, genel videolar değil. Bu benim, ben” notuyla Meedo ile öpüştüğü anları.

Şeyma Subaşı'nın doğum gününün partisinde, nerede olduğu hakkında tartışma tartışması

Haberler.com – Dergi

Şeyma Subaşı Dergisi Haberleri

Yorum yapın