Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay’ı eleştirenlere seslendi: İstese Cumhurbaşkanı Olurdu

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı murat kurumiçin bir şarkı besteledi Orhan GencebayDün akşam Kurumun düzenlediği iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla buluştuk. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Gencebay’a ‘hükümet yanlısı’ eleştiriler geldi. Gencebay’ın eşi Sevim Emre ise yaptığı açıklamada, “Eşim siyaset üstü bir insandır. İstese Cumhurbaşkanı bile olabilir. Köpeklerin havlamasını unutalım.” dedi.

MURAT KURUM İLE ŞARKI SÖYLEDİ

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı murat kurumDün akşam Şişli’de iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla buluştuk. Yemeğe sanatçı Orhan Gencebay da katıldı. Gencebay daha önce Murat Kurum’da çalışıyordu. oy Kampanyada kullanılmak üzere ‘Sadece İstanbul’ adlı bir şarkı hazırlamıştı. Programda Kurum, sanatçıyla birlikte Orhan Gencebay’ın bestelediği “Sadece İstanbul” şarkısını seslendirdi.

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay'ı eleştirenlere seslendi: İsteseydi Cumhurbaşkanı olurdu

“İSTERSE BAŞKAN BİLE OLURDU”

Sosyal medyada ortaya çıkan görüntülerin ardından ünlü sanatçıya ‘hükümet yanlısı’ sözleriyle tepki gösterildi. Gencebay’ın eşi Sevim Emre, 12punto’ya yaptığı açıklamada, “Eşim siyasetin üstünde bir insan. İsteseydi Cumhurbaşkanı bile olabilirdi. Bunun partizanlıkla alakası yok. Hangi parti onun vatanından yana?” “Eğer mücadele ediyorsa biz onun yanındayız. Bırakın köpekler havlasın, aldırış etmeyin” dedi.

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay'ı eleştirenlere seslendi: İsteseydi Cumhurbaşkanı olurdu

“HİZMETÇİYE HİZMET EDENLERE VAH OLSUN”

Gazeteci İsmail Saymaz katıldığı bir televizyon programında, “Hizmetçilere hizmet edenlere yazıklar olsun, şu hallere bakın. Nasıl tavırlar yakışıyorlar? Sen Orhan Gencebay mısın? Sevilen, dinlenen bir insansın. Türk milletinin bir partiye oy veren her ferdi.” Sözleriyle eleştirdi.

Orhan Gencebay Murat Kurum Sevim Emre Dergisi Hayat Politika Haberleri

Yorum yapın