Sevgilisiyle Tanışma Hikayesi Şaşırttı!

Geçen haftalarda “Çok aşığım, evlenebilirim” açıklamasını yapan ünlü sunucu Burcu Esmersoyyazılımcı Nazım Akmandil ile mutlu birliktelik yaşıyor.

Ceyda Düvenci‘nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’e konuk olan Esmersoy, sevgilisi Nazım Akmandil ile nasıl yemeğini açıkladı.

Sevgilisiyle Tanisma Hikayesi Sasirtti.jpg&width=600&quality=100

“UÇAKTA YAN YANA OTURDUK”

Esmersoy “Bir sabah 8.15 uçak uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk. Uçak kalkmadan uyurum ben, hep bir tempoda yanabilen bir insan için, kadar hoş bir uçaktayana! çocuklarımın yanında uyumayayım şimdi hor ben diye, başka yere oturdum” dedi.

Sözlerini sürdüren ünlü sunucu, “Uçakalan indi, uçaktan indik, kuyruğuyla karşılaştım, 1 45 dakika! O kuyrukta 2 dakika Türk, görmüş. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez görüldüğüm kullanıldı.

1661333298 530 Sevgilisiyle Tanisma Hikayesi Sasirtti.jpg&width=600&quality=100

NAZIM AKMANDİL KİMDİR?

Burcu Esmersoy ile yaşadığı aşkla gündemde olan Nazım Akdil, 2022 yılında 31 yaşında. Burcu Esmersoy‘dan 15 yaş küçük olan Akman, Türkiye’de öne çıkan ana kuruluşta ana üyedir.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Kamile Burcu Esmersoy 2 Ekim 1976, İstanbul doğumlu, Türk izleyici ve oyuncu.

Beşiktaş Lisesi ve sonra İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. New York Üniversitesi’nde “Otelcilik, Turizm ve Spor İşletmeciliği” eğitimi aldı.

1997’nin fiyatının uygunluğunda “Mis International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil edilen “Dostluk Güzeli” oldu.

Kanal D’de çocuk programları. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi.

2000 ile 2005 arasında CNN Türk’te spor faturalarında dış haber ajansı, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona verilen Romantik Komed filminde küçük bir rol ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.

2006 Nisan ayı NTV’de “spor Servisi” sunuculuğunda yapılmış olup NTV’dir spor kanalında da çok sayıda program yaptı. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yapılır.

Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İngilizce biliyor.

BURCU ESMERSOY ÖZEL HAYATİ

Burcu Esmersoy, bir yazılımcı Nazım Akmandil ile yaşıyor.

Burcu Esmersoy Ceyda Düvenci Magazin Haberler

Yorum yapın