Serenay Sarıkaya, oy kullanmaya Adana Demirspor formasıyla gitti

İstanbul’da 31 Mart 2024 Yerel Yönetim Genel Seçimi için oy verme işlemleri Türkiye genelinde devam ediyor. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya da oy vermek için okula gitti.

“AİLE DİZİSİNDE FORMA HEDİYE VERDİLER”

Güzelliğiyle her fırsatta dikkat çeken Serenay Sarıkaya, Beşiktaş Tevfik Fikret İlköğretim Okulu 1069 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyuncu okula giderken Süper Lig ekibi Adana Demirspor formasını giydi. Oy verme işleminin ardından basına konuşan Sarıkaya, “Hayırlı olsun. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Umarım hepimiz için en iyisi olur.” Serenay Sarıkaya, Adana Demirspor formasının giyilmesiyle ilgili ise, “Üzerinde ismimiz yazılı olarak tüm takıma hediye ettiler. Bugün ilk kez giydim.”

“ŞANSIM İYİ OLDUĞUNDA YAZ AYLARINDA ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIM”

Oyunu kullandıktan sonra basına konuşan Sarıkaya, “İyiyim, keyfim yerinde. Hiçbir sorunum yok, rahatım. Biraz telaş var. Henüz çalışmıyorum ama çalışıyorum” dedi. Muhtemelen yazın çalışmalara başlayacağız. KGKG’nin ikinci sezonuna devam edeceğiz. Çekimlerine başlayacağız. Onun dışında yeni bir şey yok.” Şu anda. Şahmaran’ın ikinci sezonu yayınlanacak. KGKG’nin ilk sezonu yayınlanacak. Bu sefer beni avukat Leyla rolünde göreceksiniz. Nasıl olduğunu da bilmiyorum. Heyecanlıyım, takım çok tatlı bir takım. Bu yüzden neşeli bir şeyin ortaya çıkacağına inanıyorum. Kim Geldi Kim Kimdir “Geçti’nin ilk sezonunu zaten çektik. Belki duymuşsunuzdur. Oyuncular arasında Meriç Aral, Metin Aktürger, Hakan Kurtaş, Efe Tuncer ve Esra var” dedi.

Serenay Sarıkaya, Adana Demirspor formasıyla oy kullanmaya gitti

“TOKYO’YA GİTTİM AMA İSTANBUL’U HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞTİRMEM”

Sarıkaya, Tokyo tatiliyle ilgili ise, “Orada geçinmek gerçekten çok zordu. Dönüştürücü programlar çok yardımcı oldu. Orada öyle bir hayat var. Her şeyi yazarsın, tercüme edersin, sonra gösterirsin. Ama ben takas etmem.” Her şey için İstanbul. İstanbul çılgın bir yer. Nereye gitsem, buraya döndüğümde ‘aman tanrım’ diyorum. Hiç bu kadar güzel bir yer gördüm mü bilmiyorum. Elbette var. daha gezilecek çok yer var. Aslında İstanbul dışında başka bir şey bilmiyorum ama iş yaşamaya gelirse İstanbul dışında yaşamak istemem ama Avrupa’yı seviyorum. Küçük yerleşim yerlerini “Seviyorum” diye tamamladı sözlerini. kelimeler.

ESKİ BAŞKAN SANCAK’TAN YORUM

Serenay Sarıkaya’nın formayla okula gittiği anlara kayıtsız kalamayan Adana Demirspor eski başkanı Murat Sancak, “Güzel görünüyor” yorumunu yaptı.

Serenay Sarıkaya, Adana Demirspor formasıyla oy kullanmaya gitti

Serenay Sarıkaya, Adana Demirspor formasıyla oy kullanmaya gitti

Ecem Altan

Serenay Sarıkaya Adana Demirspor Türkiye Dergisi Hayat Spor Haberleri

Yorum yapın