Seren Serengil’den Hadise’nin makyajsız pozlarına olay yorum: Kermit

Son zamanlarda özel hayatıyla gündemden düşmeyen başarılı şarkıcı Hadise, önceki gün sosyal medya hesabından makyajsız pozlarını paylaştı. Şarkıcının kısa sosyal süresi boyunca gündem olan pozlarına yıldızının bir türlü barışmadığı Seren Serengil’den yorum gecikmedi.

Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Hadise ile yasak aşk yaşadığını ileri süren hatta eski haftalarda canlı yayında ikiliye ait iddia olduğunu ifşa eden ifşa eden Seren Serengil, Hadise’yi “Kurbağa Kermit” karakterine benzeterek “Kermit” yorumunu yaptı.

Seren Serengil'den Hadise'nin makyajsız pozlarına olay yorum: Kermit

Söylemezsem Olmaz muhafaza sunucularından Seren Serengil, eski ay Hadise ve Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadığını iddia etmişti. Canlı yayında ikiliye ait olduğunu ileri sürdüğü mesajlaşmaları okuyan Serengil, Zarrab’ın Ebru Gündeş’le olan boşanma davasında yasak aşkını itiraf ettiğini söylemişti.

Seren Serengil'den Hadise'nin makyajsız pozlarına olay yorum: Kermit

Hadise ise Muhafazalar iddia için sosyal medya hesabından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve RTÜK’ü etiketleyerek aldığı “Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hamile Kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım.Geçen ölümlerin gözlerinden çıkarken bana yine kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.Bu insanlara göre metre oldum,bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldı.Bu insanlar tarafından bana tam bir geçit yıldıran şantaj yapılıyor.İnsan söylüyor ama insana sığacak bir şey değil bu yapmış. adalet bakanımıza, adalet ülkelerine sesleniyorum. demişti.

Seren Serengil'den Hadise'nin makyajsız pozlarına olay yorum: Kermit

Seren Serengil'den Hadise'nin makyajsız pozlarına olay yorum: KermitSeren Serengil’in Hadise’yi benzettiği “Kurbağa Kermit” karakteri

Ecem Altan

Seren Serengil Hadise Dergisi Haberler

Yorum yapın