Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyeceğini duyurdu

Seren Serengil31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek oy İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek vereceğini önceden açıkladı.

“ŞEHRİMDE ÖZGÜRLÜK VE BARIŞ İSTİYORUM”

Ekrem İmamoğlu’nun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, “Hadi güzelce bakalım” dedi. haber Vereyim… 2027 Avrupa Oyunları bizim İstanbul’umuzda olacak, o tarihe kadar Suriyelilerin ve tüm İstanbul’un çehresini bozabilecek ne varsa hepsi İstanbul’dan ayrılacak… İstanbul medeniyetler şehridir, dünyanın merkezi. 2027 yılına kadar muhteşem bir İstanbul için el ele verip güzel şehrimizi İstanbul’un güzelliğini gölgeleyen her şeyden arındırmamızın zamanı gelmedi mi? Köpekleri öldüren, toplayan, zehirleyen bir zihniyet istemiyorum, hayvanları haram gören garip bir sistem istemiyorum. Artık şehrimde özgürce yaşamak ve belediye çalışanlarının hayvanlara zalimce davranmasını görmek istemiyorum. “Barış istiyorum” dedi.

Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek vereceğini açıkladı

“EKREM İMAMOĞLU’NUN RAKİBİ YOKTUR, KESİNLİKLE KAZANACAK”

Daha sonra “Sanatçı arkadaşlarımı çıkarlarını bir kenara bırakıp omurgasız olmaya davet ediyorum” notuyla video yayınlayan Serengil, oyumu Ekrem İmamoğlu’na veriyorum, rahatlıkla söylüyorum çünkü benim bir kişiliğim var, aynısını kendisinden de bekliyorum. Herkes” sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben İstanbul’da büyüdüm ve oyumu Ekrem İmamoğlu’na verdim. Çünkü karakterim var, çünkü kişiliğim var, çünkü ülkemi seviyorum, çünkü ülkemi bir dizi ya da dizi için satmayacağım. konser… Bunu savunanlara oy vermeyeceğim çünkü son yıllarda hayvanlara yapılan zulmü gördüm. Taviz veren sanatçı arkadaşlarıma çok üzülüyorum. “Onlar bana hep ‘Atatürk’ün çocuğu ol ve git’ dediler. ona gölge düşürenlere karşı dur.’ Ekrem İmamoğlu’nu tanımıyorum ama ona çok yakışıyor. Kendisi çok başarılı ve bir beyefendi. Bence onun da rakibi yok. Kesinlikle kazanacağını biliyorum.”

Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek vereceğini açıkladı

Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek vereceğini açıkladı

Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek vereceğini açıkladı

9k=