Sercan Yıldırım boşanıyor mu? Survivor Sercan neden boşanıyor?

sercan yıldırım boşalıyor mu? Survivor Sercan neden boşanıyor? Soruşturmacalar araştırılıyor. Futbolculuk kariyerinin yanı sıra Survivor’daki performansıyla çalınanlardan söz ettiren sercan yıldırım, eşi Nihan Yönel ile boşanıyor mu merak ediliyor. Sercan Yıldırım boşalıyor mu? Survivor Sercan neden boşanıyor? yaklaşıyor. Sercan Yıldırım boşalıyor mu? Survivor Sercan neden boşanıyor? Detaylar haberimizdedir…

SERCAN YILDIRIM BOŞANIYOR MÜ?

Futbolculuk kariyerinin yanı sıra Survivor’daki performansıyla sahip oldukların söz ettiren Sercan Yıldırım, 2 yıllık eşi Nihan Yönel ile boşanma kararını aldıklarını duyurdu. Fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadıklarını söyleyen Yıldırım, kararlarına boyun eğmesini rica etti.

SURVİVOR SERCAN NEDEN BOŞANIYOR?

Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yapan Yıldırım, 2 yıllık eşi ile boşanma kararını aldıklarını ilan ederek “Bir önceki evliliğimizle ilgili fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için tamamen konuşup anlaşarak saygı çerçevesi içinde ayrılmış olarak bulunuyoruz. Konu ile ilgili ağırlığınızı diler, kararımıza ve gizliliğimize saygı göstermenizi rica ederim “kullandı.

Sercan Yıldırım, Instagram hesabından Nihan Yönel’le olan tüm fotoğraflarından da sildi. Aynı şekilde paylaşımları silen Yönel ise ayrılık kararıyla ilgili açıklama yapmadı.

Sercan Yıldırım boşalıyor mu?  Survivor Sercan neden boşanıyor?

Sercan Yıldırım Magazin Haberleri

Yorum yapın